Catering - catering Praha

Catering Bohemia Party Servis s.r.o. - perfektní  cateringové služby již od roku 1993


Naše společnost poskytuje cateringové služby již od roku 1993. Realizujeme párty až pro 700 osob.
Zaručujeme  perfektní úroveň gastronomické služby v naší nabídce.

Catering a cateringové služby

Realizujeme rauty, bankety, svatební hostiny, garden párty, barbecue párty - grilování, firemní akce a nejrůznější další typy oslav.

Mezi naše klienty patří mnohé veliké společnosti a jsme také dodavatelem pro  Úřad vlády ČR a Pražský hrad. Za dlouhou dobu působení v ČR jsme získali množství zkušeností, které využíváme k dosažení maximální spokojenosti našich hostů.

Co je catering a čím se zabýváme my?


Catering je událost, zážitek, souběh gastronomie a zábavy a podle toho společnost Bohemia Party Servis ke svým zákazníkům přistupuje. Klademe veliký důraz na úroveň jak pokrmů samotných, tak všech dalších služeb. Děláme vše pro to, aby byl náš personál je vždy elegantní, zdvořilý, milý a vstřícný.

Catering pro reprezentaci

Catering je služba, která má reprezentovat objednavatele. Proto je velmi důležité, aby vše bylo předem perfektně dohodnuto a aby si náš zákazník byl jistý, že vybral pro svůj plánovaný catering správnou cateringovou společnost. Vzhledem k tomu, že sídlíme v nádherné Ville Riviera, vždy rádi uvítáme, když si zájemci o catering právě od naší společnosti najdou chvíli a navštíví nás k malé degustaci . U skvělého jídla a ochutnávky vín z naší vinotéky  si každý klient může udělat dokonalou představu o našich službách.

Catering s tradicí

Společnost Bohemia Party Servis provozující catering od roku 1993 se stará o kompletní gastronomické služby a o vše od mobiliáře, dekorací, inventáře přes obsluhující personál včetně závěrečného úklidu.
Catering zajišťujeme v sídlech firem, soukromých domech a bytech, na zámcích, v nejrůznějších historických objektech, v zemědělských usedlostech, v továrnách, na letištích, na březích řek, na vodě, v soukromých vilách i horských chatách.

Catering na vysoké úrovni

Naše společnost poskytuje cateringové služby na vysoké úrovni a máme obrovské množství zkušeností.
Bude nám potěšením, jestliže si pro svůj plánovaný catering zvolíte za partnera naši cateringovou společnost.

Kompletní cateringové služby na míru Vám připraví náš zkušený tým Catering Bohemia Party ServisCatering Bohemia Party Servis s.r.o. - catering Praha

Catering pro všechny příležitosti.


Máte zájem o naše cateringové služby? Zašlete nám poptávku a my vypracujeme návrh nejvhodnějšího menu právě pro Vaší příležitost.

CATERING PRAHA

Catering s kompletním servisem