Bohemia Party Servis, s.r.o. - Perfektní cateringové služby v Praze


Společnost BPS catering poskytuje cateringové služby již od roku 1993 a tím zaručuje perfektní úroveň gastronomické služby. Zrealizujeme pro vás raut, banket, svatbu a její celkovou hostinu, garden party, BBQ party, firemní akce a nejrůznější další typy oslav.

Mezi naše klienty patří mnohé veliké společnosti a jsme také dodavatelem pro Úřad vlády ČR a Pražský hrad. Za dlouhou dobu působení v ČR jsme získali množství zkušeností, které využíváme k dosažení maximální spokojenosti našich hostů.

Co je catering a čím se zabýváme my?

Catering je událost. Zážitek, souběh gastronomie a zábavy. Právě podle těchto hesel společnost Bohemia Party Servis ke svým zákazníkům přistupuje. Klademe veliký důraz na úroveň pokrmů samotných i všech dalších služeb. Vlastní personál školíme tak, aby byl vždy elegantní, zdvořilý, milý a vstřícný. Catering zajišťujeme v sídlech firem, soukromých domech a bytech, na zámcích, v nejrůznějších historických objektech, v zemědělských usedlostech, v továrnách, na letištích, na březích řek, na vodě, v soukromých vilách i horských chatách. Zajistíme party kdekoli si budete přát. Postaráme se o kompletní gastronomické služby - zajistíme vyškolený personál, inventář a mobiliář, perfektní dekorace a samozřejmě závěrečný úklid.

Catering pro reprezentaci pro všechny příležitosti

Catering je služba, která má reprezentovat objednavatele. Proto je velmi důležité, aby si byl zákazník jistý výběrem cateringové společnosti na svou událost. Vzhledem k tomu, že sídlíme v nádherné vile Riviera v pražské historické Zbraslavi, vždy rádi uvítáme, když si zákazník najde chvíli a navštíví nás k malé degustaci. U skvělého jídla a ochutnávky vín z naší vinotéky si každý klient může udělat dokonalou představu o našich službách.


Máte zájem o cateringové služby? Zašlete nám poptávku a my vypracujeme návrh nejvhodnějšího menu právě pro vaši příležitost.