Firemní akce

rauty,grilování,občerstvení ke coffeebreaku,pracovní obědy,dodávka občerstvení,slavnostní galavečer

Hledáte dodavatele cateringových služeb?

Máte vlastní představu o průběhu a ceně akce?

Kontaktujte nás na telefonním čísle 602 614 666 nebo e-mailem info@bps-catering.cz a my Vám se vším pomůžeme.

 

Firemní akce Firemní akce Firemní akce
Firemní akce Firemní akce Firemní akce

Občerstvení pro firemní akce
- catering, rauty a švédské stoly pro firemní akce


Pojem zahrnující mnohé, ovšem pro naši společnost Bohemia Party Servis s.r.o. je firemní akce symbolem kvalitního chutného jídla a pití, příjemných teambuildingových aktivit a soutěží na pozadí vhodném pro danou příležitost.

 

Firemní akce Firemní akce Firemní akce


Firemní akce je často také nazývána jako Teambulding (konkrétní typy teambuildingových akcí jsou popsány na konci tohoto článku). Jak již název napovídá, účelem akce je stmelování kolektivu. Děje se tak prostřednictvím her, soutěží, adrenalinových úkolu a nejrůznějších výzev. Veškeré aktivity jsou sestaveny tak, aby přiměly účastníky, kteří jsou kolegy, k týmové aktivitě vedoucí ke společnému přemýšlení jak v určitý moment dosáhnout správného výsledku nebo dokonce nejvyššího ocenění. Firemní akce je nejen výborný nástroj jak zlepšit přátelské i formální vztahy mezi samotnými zaměstnanci a mezi zaměstnanci a vedením, ale je to i způsob jak přenést zdravou tvůrčí atmosféru zpět do prostředí pracovního procesu.

 

Firemní akce Firemní akce Firemní akce


A tak se firemní akce staly skrze svou nezpochybnitelnou důležitost stále žádanější formou neformálních setkání. Pro firmy je taková akce vhodnou příležitostí, jak se prezentovat před klienty či jak uvést na trh nový produkt na pozadí akční nebo naopak relaxační zábavy. Pořádáme firemní akce také jako dny otevřených dveří společností, které při této příležitosti nabízejí možnost nákupu svých produktů. A to velmi úspěšně.

Občerstvení pro firemní akce včetně programu

Společnost Bohemia Party Servis s.r.o. zajišťuje cateringové služby již od roku  1993 a firemní akce patří do naší nabídky už od samého začátku. Firemní akce pořádáme buďto tzv. na klíč (zajištění stanů, show, adrenalinových aktivit, aj.) nebo se podílíme dílčí činností. Zároveň Vám jako našim zákazníkům můžeme doporučit renomované firmy, se kterými spolupracujeme, známe jejich možnosti a víme na které typy firemní akce je který dodavatel vhodný.

Program firemní akce aneb lovení jablíček či závody na vznášedlech

Aby se firemní akce zdařila, musí mít vhodný program. Vaše přání, potřeby a možnosti se odrážejí i na programu samotném. Při výběru programu firemní akce je v prvé řadě důležité, uvědomit si výjimečnost a specifické požadavky každého z vás. (tzn. věk účastníků firemní akce, vaše finanční možnosti aj.)

Zábavné a oblíbené nemusí být jen to nejdražší a toho se ve společnosti BPS catering při zařazovaní disciplín do programu držíme

Těm nejnáročnějším klientům můžeme nabídnout např. létání ve větroních, závody na vznášedlech, v miniautíčkách, motokárách, segwayích a mnoho jiného.


Mezi finančně nenáročné ale neobyčejně oblíbené aktivity patří například pojídání koblih na čas se zavázanýma očima, lovení jablíček v kádi, skákání v pytlích a podobné zábavu podporující disciplíny. Hvězdným programem firemní akce bývá ruleta s možností atraktivních cen.

Ne všechny aktivity firemní akce je třeba ladit jako závody. A proto je dobré nabídnout účastníkům i doplňující program, jako služba kosmetičky, parafínové zábaly na ruce a.j.

V případě, že mezi účastníky jsou i děti je potřeba pro ně také zařadit do programu zábavu.

 

Firemní akce Firemní akce Firemní akce


Z našich zkušeností víme, že nespokojené dítě může pokazit atmosféru víc než špatné počasí.
Ovšem skákacím hradem, balónkovými zvířátky, dětskými soutěžemi o super dárky toto úskalí víc než úspěšně řešíme.

 

Jaké volit občerstvení pro firemní akce

Ideálním typem pro venkovní firemní akce je barbecue párty - grilování.

Pestré občerstvení pro firemní akce

V případě celodenní firemní akce doporučujeme v průběhu dne určitý gastronomický vývoj, aby nebylo občerstvení fádní. Ráno mohou být minisandwiches, obložené croissanty, jogurt s musli, ovoce, výběr domácích koláčů a sladkostí spolu s teplými a nealkoholickými nápoji.

V dopoledních hodinách jsou oblíbené například klobásy na grillu s pečivem a pivo – alkoholické i nealkoholické, nealko nápoje, káva, čaj, nějaká sladkost.

V poledne je hezké zahájit grilování, saláty, výběr nápojů. Pokud je firemní akce pořádána pro veliký počet účastníků, je velmi atraktivní příprava pokrmů na obří pánvi přímo před hosty.

Na obří pánvi před hosty je výborná paella nebo různá minutková jídla.

Zde jsou ukázky některých typů menu vhodných pro firemní akce. Po upřesnění potřebných detailů vypracujeme menu nejvhodnější pro Vás.

Grilování:

Jednoduché grilování
Raut se studeným buffet a grilováním

Luxusní barbecue párty:

Celodenní menu pro firemní akce


 


 

Občerstvení pro firemní akce na míru

Máte zájem o naše služby? Zašlete nám poptávku a my vypracujeme návrh nejvhodnějšího menu právě pro Vaší příležitost.

 


 

Vysvětlení pojmů:

Typy teambuildingových akcí

Fun/Event

Fun/Event je program založený na zprostředkování nevšedního zážitku, který účastníkům přináší odreagování a zábavu. Fun pomáhá k navození vztahů a pocitu sounáležitosti se skupinou, podporuje plynulou, efektivní komunikaci a loajalitu účastníků (ať zaměstnanců či zákazníku). Cílem je zážitek, individuální či týmový. Jde o zábavu.

Teamspirit

Tzv. zábava s přidanou hodnotou. Cílem teamspiritového programu je motivace, zábava a příjemný a zajímavý společný zážitek. Program dokáže přispět ke stmelení kolektivu, a posílit týmového ducha, neformální firemní vztahy a loajalitu k firmě. Obvykle se jedná o atraktivní, nevšední a dynamické programy, např. nejrůznější sportovní a adrenalinové aktivity, avšak s jejich rozvojovým potenciálem organizátoři hlouběji nepracují.

Teambuilding

Cílem teambuildingu je systematické budování a rozvoj týmu usilující o zlepšení jeho výkonu. Teambuilding pracuje se skupinovou dynamikou, emocemi a učením se vlastním prožitkem. Rozvoje dosahuje pomocí přesně sestaveného programu, který účastníky vystavuje novým situacím, na které musí reagovat pomocí spolupráce s ostatními. Tyto zážitky jsou následně reflektovány ve společné diskusi, která umožňuje transfer zážitků do zkušeností přenositelných do pracovního prostředí. Teambuilding také napomáhá zlepšení vztahů a atmosféry na pracovišti. Oblíbeným nástrojem teambuildingu jsou outdoor aktivity, které využívají specifické přírodní podmínky k efektivnímu rozvoji týmů.

Vícehodinové až celodenní úlohy, které kopírují reálné situace.Občerstvení, catering, rauty a švédské stoly pro firemní akce nejen v lokalitě Praha