Komplexní cateringové služby pro Prahu a celou ČR

Cateringová společnost Bohemia Party Servis poskytuje cateringové služby již od roku 1993. Mezi naše klienty patří mnohé veliké společnosti a jsme také dodavatelem pro Úřad vlády ČR a Pražský hrad. Za dlouhou dobu působení v ČR jsme získali množství zkušeností, které využíváme k dosažení maximální spokojenosti našich hostů.

Co je catering a čím se zabýváme my?

Catering je událost. Zážitek, souběh gastronomie a zábavy. Právě podle těchto hesel společnost Bohemia Party Servis ke svým zákazníkům přistupuje. Klademe veliký důraz na úroveň pokrmů samotných i všech dalších služeb. Vlastní personál školíme tak, aby byl vždy elegantní, zdvořilý, milý a vstřícný. Catering zajišťujeme v sídlech firem, soukromých domech a bytech, na zámcích, v nejrůznějších historických objektech, v zemědělských usedlostech, v továrnách, na letištích, na březích řek, na vodě, v soukromých vilách i horských chatách. Zajistíme party kdekoli si budete přát. Postaráme se o kompletní gastronomické služby - zajistíme vyškolený personál, inventář a mobiliář, perfektní dekorace a samozřejmě závěrečný úklid.

Cateringový servis pro reprezentaci

Catering je služba, která má reprezentovat objednavatele. Je velmi důležité, aby si byl zákazník jistý výběrem cateringové společnosti na svou událost. Vždy uvítáme, když si zákazník najde chvíli a navštíví nás k malé degustaci. U skvělého jídla a ochutnávky vín z naší vinotéky si každý klient může udělat dokonalou představu o našich službách.


Hledáte dodavatele cateringových služeb? Máte vlastní představu o průběhu či ceně akce?
Kontaktujte nás prostřednictvím poptávkového formuláře, na telefonním čísle 602 614 666 nebo e-mailem na info@bps-catering.cz a my vám se vším pomůžeme.