Firemní akce nejen pro Prahu

rauty, grilování, občerstvení ke coffeebreaku, pracovní obědy, dodávky občerstvení, slavnostní galavečery

Za celou dobu, co v Praze, ale i po celé ČR, realizujeme malé i velké firemní akce, žhavé BBQ party, nezapomenutelné svatební hostiny jsme získali celou řadu věrných zákazníků. Přidejte se mezi ně také a objednejte si naše cateringové služby pro Váš večer!


Hledáte dodavatele cateringových služeb? Máte vlastní představu o průběhu či ceně akce? 
Kontaktujte nás prostřednictvím poptávkového formuláře, na telefonním čísle 602 614 666 nebo e-mailem na info@bps-catering.cz a my vám se vším pomůžeme.


Cateringové služby na firemní akce jsou výborným nástrojem pro zlepšení formálních i neformálních vztahů mezi zaměstnanci a vedením. Je to také způsob, jak přinést zdravou tvůrčí atmosféru zpět do pracovního procesu. Často je tak catering využíván nejen v nezávislém prostředí mimo společnost, ale také přímo v sídle firmy formou coffeebreaku nebo firemního oběda. Catering můžete také zvolit k příležitosti prezentace firmy před vašimi stávajícími či novými klienty, k příležitosti uvedení nového produktu na trh nebo ke dni otevřených dveří, kde budete mít perfektní možnost nabídnout své produkty ke koupi svým zákazníkům.

Od samého začátku co poskytujeme catering a cateringové služby patří firemní akce do naší nabídky. Nabízíme možnost uspořádání vaší party tzv. na klíč (zajištění celodenního programu včetně stanů, kuchařských show, adrenalinových aktivit, a mnoho dalšího) nebo se podílet dílčí činností (dodávka občerstvení se servisem či bez). Těm nejnáročnějším klientům můžeme nabídnout např. létání ve větroních, závody na vznášedlech, v miniautíčkách, motokárách, segwayích a to je pouze ukázka z dlouhé řady výjimečných zážitků, které poskytujeme ve firmě BPS catering. Mezi finančně nenáročné, ale neobyčejně oblíbené aktivity patří například pojídání koblih na čas se zavázanýma očima, lovení jablíček v kádi, skákání v pytlích a podobné zábavné disciplíny. Vyvrcholením firemní akce bývá často ruleta s možností výhry atraktivních cen. A v případě, že mezi účastníky jsou i děti, jsme připraveni pro ně zajistit program: pomalování barvami na obličej, skákací hrad, tvoření balónkových zvířátek a jiné hry.