Barbecue party
garden party, rauty, kuchařské show


Hledáte dodavatele cateringových služeb? Máte vlastní představu o průběhu či ceně akce?
Kontaktujte nás prostřednictvím poptávkového formuláře, na telefonním čísle 602 614 666 nebo e-mailem na info@bps-catering.cz a my vám se vším pomůžeme.


Barbecue party a garden party, česky grilování a zahradní slavnost, jsou v Česku stále rozšířenější. Pro grilování je nejvhodnější soukromý pozemek, kde lze postavit party stany pro případ špatného počasí. Pozemek sesamozřejmě dá i pronajmout nebo postačí i malý dvůr nebo vnitřní zahrádka.

Nejvyhledávanějším pokrmem pro grilování - BBQ party, je maso všeho druhu. Skvělá jsou kuřecí stehýnka, vepřové kotlety, steaky, kebaby, ale grilujeme také celé velké kusy masa - flank či flap steaky. Přílohou ke grilování jsou, kromě čerstvého pečiva, saláty několika druhů. Při delších akcích doporučujeme salátový bar v podobě různých druhů čerstvé zeleniny k namíchání na místě a s množstvím omáček, dresinků, nakládaných sýrů, oliv a dalších surovin, které pomohou dosáhnout dokonalé chuti. Barbecue párty ovšem nemusí být spojena jen s masovými pokrmy. Skvělé jsou různé zeleninové špízy, paprikové lusky grilované vcelku, čerstvé kukuřičné klasy či tofu.

Velmi efektní je kuchařská show, kdy se na místě přímo před hosty připravuje na obřích pánvích španělská paella, mexické pokrmy s fazolemi a vepřovým masem nebo čínská minutková jídla. Pro milovníky ryb a darů moře chystáme špízy s krevetami, grilované kalamáry, špízy z lososa nebo malé ryby.

 

Našimi klienty nejoblíbenější typy BBQ menu:

  • Klasické grilování
  • VIP barbecue s míchanými drinky
  • Americké grilování spojené s burger show
  • Luxusní raut spojený s flank & flap steak show
  • Fitness barbecue