Raut
firemní a soukromé akce, večírky, svatby, oslavy


Hledáte dodavatele cateringových služeb? Máte vlastní představu o průběhu či ceně akce?
Kontaktujte nás prostřednictvím poptávkového formuláře, na telefonním čísle 602 614 666 nebo e-mailem na info@bps-catering.cz a my vám se vším pomůžeme.


Raut je druhem společenského setkání s pohoštěním. Nejčastěji se pořádá při slavnostních příležitostech jako je svatba, oslava narozenin, konference, otevření nových prostor společnosti apod. Rautová tabule nabídne vašim hostům širokou paletu pokrmů, může být také zaměřena na delikatesy zvolené národní kuchyně. Pokud je raut pořádaný v poledních či večerních hodinách, je vhodné rozšířit studené buffet o teplé pokrmy, u kterých náš personál zajistí dokonale správnou teplotu po celou dobu společenské události.

Pro delší večer je zde možnost zajištění moderátora, který se postará o průvodní proslov, průběžně předává slovo jednotlivým hostům a může i vést vtipně konverzaci. Bohemia Party Servis umí vnést do vaší akce dynamiku a potěšit pestrým programem všechny účastníky. Naši klienti si nejčastěji volí jako doprovodný program kuchařské live cooking show, ale oblíbená bývá i módní přehlídka, vystoupení komika, bubble show, ohňová show či přítomnost karikaturisty.