Svatba
svatby na klíč, bankety, rauty, garden party, grilování


Hledáte dodavatele cateringových služeb? Máte vlastní představu o průběhu či ceně akce?
Kontaktujte nás prostřednictvím poptávkového formuláře, na telefonním čísle 602 614 666 nebo e-mailem na info@bps-catering.cz a my vám se vším pomůžeme.


Někteří snoubenci mají jasno a někteří se nás ptají, jakou formu občerstvení pro svatbu zvolit. Pěknou formou pro celodenní svatbu je ranní přivítání hostů, kdy se lidé scházejí v domě nevěsty - to obvykle bývá výběr nealkoholických nápojů či přípitek, drobné minisandwiches a ovoce spolu se svatebními koláčky či minidortíčky. Většina novomanželů volí jako hlavní svatební hostinu servírovaný oběd a později odpolední či večerní raut

Svatební oslavu lze uspořádat na zámcích či v jiném pronajatém prostoru, ale stále převažuje svatba doma. Svatba na zahradě včetně svatební hostiny, ve slavnostně zdobených stanech bývá nejkouzelnější. Svatba jako radostná událost je provázena světlými, jasnými, optimistickými barvami v pastelových tónech, proto jsou květiny, v jakémkoli množství, pravou ozdobou každé svatby. Pro hostinu je nejčastěji voleno jednotné menu. A pokud je nějaký host omezen ve výběru jídla, je naprostou samozřejmostí, že catering Bohemia Party Servis navrhne jiný chod. V zasedacím pořádku se potom tito hosté označí a obsluha jim zanese zvolené pokrmy.

Svatba a hudba patří neodmyslitelně k sobě. I v době svatební hostiny je příjemné, pokud slabě zní hudba a s postupujícím dnem může nastoupit hudba podle vkusu novomanželů. Často doporučujeme reprodukovanou hudbu během dne a na večer kapelu k tanci.


 

Našimi klienty nejoblíbenější typy svatebního pohoštění:

  • Slavnostní přípitek s malým občerstvením koktejlového typu
  • Servírovaný oběd o třech chodech
  • Servírovaný oběd o pěti chodech
  • Klasický raut
  • Luxusní raut v mezinárodním stylu s kuchařskou show
  • Americké grilování – svatební party v odlehčeném stylu
  • Kombinace tradiční svatební hostiny s pozdějším rautem a grilování