GASTRONOMIE CATERINGOVÉ FIRMY BPS

Kvalitu naší kuchyně pečlivě sleduje zakladatel společnosti a uznávaný šéfkuchař René Spiegl, který je odborníkem s mnohaletou praxí v zahraničí. Dnes vede a vychovává v našem týmu mladé kuchaře a tak stabilně zaručuje vysokou úroveň naší kuchyně. Veškeré připravované pokrmy včetně dezertů vyrábíme sami s nejvyšší péčí, v souladu s moderními trendy současné gastronomie i se znalostmi tradičních postupů.

ČESKÁ REPUBLIKA

Česká kuchyně vychází z kuchyně rakouské. V Rakousku náš šéfkuchař René Spiegl sbíral zkušenosti a nejen díky tomu dosahujeme perfektního výsledku, kterým zajišťujeme vaši spokojenost. České menu je nejčastěji volené pro tradiční události, mezi které patří hlavně svatba. Některá jídla, jako jsou řízečky, hovězí guláš či jiný český pokrm, však ocení každý host na firemní nebo jiné soukromé akci.

  • Kuchařská show: Filírování teplé pražské šunky podávané s jablečným křenem a českým chlebem Šumava

RAKOUSKO - HEURIGER MENU

Jedná se o typické vídeňské pohoštění, kde najdete tradiční studené pomazánky, nářezy z pečených mas, nakládanou zeleninu a specifické saláty. V rámci tohoto menu našim klientům doporučujeme rakouská vína.

STŘEDOMOŘÍ

Pokrmy ze Španělska, Francie, Itálie a dalších zemí vám připravíme v dokonalé kvalitě díky originálním surovinám a dodržení klasických postupů. U nás máte možnost ochutnat domácí foie gras s malinovým coulis, zhlédnout přípravu pravé španělské paelly nebo si pochutnat na proslulém tiramisu tradiční receptury. Pro akce většího charakteru doporučujeme zařadit některou z našich live cooking show.

  • Kuchařská show: Paella show – hosté mohou sledovat přípravu španělské paelly na obří pánvi (vhodné až pro 500 hostů)

ASIE

V asijské kuchyni hrají významnou roli ryby, dary moře, rýže a zelenina. Nové rozmanité chutě vznikají díky typickému koření, surovinám a speciální přípravě. Náš kuchařský tým umožní hostům na vaší party nahlédnout do středobodu thajské, indické nebo japonské kuchyně. Pokud budete do svého menu chtít zařadit live cooking, doporučujeme sushi show, klienty velmi oblíbenou.

  • Kuchařská show: Sushi show – specialista na japonskou kuchyni připravuje přímo před hosty různé druhy sushi

AMERICKÉ MENU

Americká kuchyně zahrnuje nejen nabídku různých druhů burgerů, grilovaných steaků a zeleninových salátů, ale přináší i jiné chutě. Ty vám rádi ukážeme například v podobě typicky mexického pokrmu - chilli con carne či lehkého předkrmu – zeleninového croudité. I zde šéfkuchař doporučuje zařadit do vaší plánované akce kuchařskou show, která udělá každou událost ještě výjimečnější.

  • Kuchařská show: Flap and flank steak show – grilování masa dlouhého až jeden metr, které je následně našimi kuchaři filírováno


Rádi byste využili této služby? Podívejte se na podrobnější popis toho, jakou kuchařskou show můžeme dodat i pro Vaši party.